Hakkımızda
Hakkımızda

Biz kimiz?

Geçmişin ışığında, bugünün bilincinde, gelecek için hep bir adım önde yer aldığımız 2013 yılından bu yana bilginin değişim ve gelişim gücüne inanarak işletmeleri ve çalışanları güncel bilgiyle buluşturuyor, çağının ötesine geçerek geleceğe emin adımlarla yürümelerini sağlıyoruz. Yerli ve uluslararası çok sayıda işletmenin kurumsallaşma süreçlerinin yanı sıra kurumsal markaların akademik yapılanmalarını yönettik. Çok sayıda genç lider yetiştirdik. Şirketlerin yönetime aday genç hissedarlarıyla koçluk çalışmaları yürüttük. Binlerce mavi ve beyaz yakanın standart çalışma bilincini desteklemek ve iş kalitesi bilincini artırmak amaçlı eğitim programları düzenledik.

Değişim ve dönüşümün önce insandan başladığına inanarak insan odaklı süreçleri dijital altyapıyla buluşturuyoruz. Bu bağlamda işletmelerin süreçlerinde verimlilik sağlamak amacıyla sistemler kuruyor, bu sistemleri ayakta tutacak gerekli teknolojileri sistemlere entegre ediyor ve kurumun temel taşı insanlara uyumlu bir şekilde çalışmalarını sağlıyoruz.

Vira hakkında

Vira Stratejik Ortaklık işbirliği içinde bulunduğu kurumlara yönetim danışmanlığı, kurumsal stratejik ortaklık, kurumsal gelişim programları ve dijital dönüşüm çözümleri alanlarında hizmet sunmaktadır.

Vira hakkında

Vizyon

Müşterilerimizin gelişimi ve sürdürülebilirliğini sağlamak için yenilikçi çözümler ile çığır açan danışmanlık ve eğitim hizmetlerini, ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bir danışmanlık şirketi olarak faaliyete geçirmek.

Vizyon

Misyon

Kurumları güncel bilgi ile buluşturarak rekabet güçlerini artırmak, kurumiçi yapılanmalar ve dijital dönüşümler eşliğinde sürdürülebilirliklerini sağlamak.

Misyon